living logo

Maskë fytyre për lëkurë delikate

Maskë fytyre për lëkurë delikate

Përzieni mirë në mikser ose me dorë një filxhan kafeje me kos dhe ½ filxhan bollgur gruri....

Konsumimi i lëngut të portokallit bën mirë për kujtesën

Konsumimi i lëngut të portokallit bën mirë për kujtesën

Nëse jeni adhurues i lëngut të portokallit dhe e konsumoni atë çdo ditë, atëherë ja një lajm i...

Do të bëheni nuse së shpejti? Ja çfarë duhet dhe nuk duhet të bëni!

Do të bëheni nuse së shpejti? Ja çfarë duhet dhe nuk duhet të bëni!

Dita dhe nata e martesës është e veçantë për ju. Ju duhen muaj të përgatiteni që këtë ditë të...

Lepur me perime

Lepur me perime

Marrim një lepur rreth 2 kg e lëmë për 2 orë në ujë të rrjedhshëm e hedhim në 1 kupë të madhe...

Dhoma e fëmijëve, ëndrra e tyre!

Dhoma e fëmijëve, ëndrra e tyre!

Fëmijët e kalojnë një pjesë të mirë të ditës në dhomat e tyre. Ata futen në një botë magjie kur...

Motrat Kardashian sjellin tendencën e kostumit të plazhit për këtë sezon…

Motrat Kardashian sjellin tendencën e kostumit të plazhit për këtë sezon…

A keni filluar të mendoni për kostumin e plazhit për këtë verë? Si do të donit të ishte?Motrat...

Ëmbëlsirë turke

Ëmbëlsirë turke

Përbërësit: 500 gr kadaif 400 gr krem i ëmbël 100 ml qumësht 150 gr gjalpë i shkrirë 300...

Doni të shmangni celulitin? Ja disa këshilla

Doni të shmangni celulitin? Ja disa këshilla

Pini shumë ujë (të paktën dy litra në ditë) Hidratimi i lëkurës bën që qelizat e trupit të...

Uroj qe historia ime te mos perseritet!

Uroj qe historia ime te mos perseritet!

Para disa vitesh vendosa te beja nje nderhyrje estetike kirurgjikale te nevojshme por jo te...

Eurovizion, në finalen e madhe, Elhaida Dani mban numrin 26

Eurovizion, në finalen e madhe, Elhaida Dani mban numrin 26

Të shtunën, 23 maj, Elhaida Dani dhe kënga e kënduar prej saj "I'm Alive" do të mbajnë numrin 26...

 • Maskë fytyre për lëkurë delikate

  Maskë fytyre për lëkurë delikate

 • Konsumimi i lëngut të portokallit bën mirë për kujtesën

  Konsumimi i lëngut të portokallit bën mirë për kujtesën

 • Do të bëheni nuse së shpejti? Ja çfarë duhet dhe nuk duhet të bëni!

  Do të bëheni nuse së shpejti? Ja çfarë duhet dhe nuk duhet të bëni!

 • Lepur me perime

  Lepur me perime

 • Dhoma e fëmijëve, ëndrra e tyre!

  Dhoma e fëmijëve, ëndrra e tyre!

 • Motrat Kardashian sjellin tendencën e kostumit të plazhit për këtë sezon…

  Motrat Kardashian sjellin tendencën e kostumit të plazhit për këtë sezon…

 • Ëmbëlsirë turke

  Ëmbëlsirë turke

 • Doni të shmangni celulitin? Ja disa këshilla

  Doni të shmangni celulitin? Ja disa këshilla

 • Uroj qe historia ime te mos perseritet!

  Uroj qe historia ime te mos perseritet!

 • Eurovizion, në finalen e madhe, Elhaida Dani mban numrin 26

  Eurovizion, në finalen e madhe, Elhaida Dani mban numrin 26

Shtëpi & Dekor

Dhoma e fëmijëve, ëndrra e tyre!

Dhoma e fëmijëve, ëndrra e tyre!

Fëmijët e kalojnë një pjesë të mirë të ditës në dhomat e tyre. Ata futen në një botë magjie kur ndodhen pranë lodrave dhe personazheve që duan. Prandaj prindërit mundohen...

Të jetuarit mirë

globe-5-5-2015

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është destinacioni juaj më i preferuar për pushimet e verës?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

albtelecom-19-05-2015

SHP-living-300x250

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
252 faqe ku do të gjeni...

spitali-amerikan-31-03-2015

atmosfere

Living TV

HOME MAKEOVER

HOME MAKEOVER

Çdo të martë dhe të enjte, Ora: 18:30 Ke nevoje qe...

NJE ARKITEKTE NEPER PANAIRE

NJE ARKITEKTE NEPER PANAIRE

Çdo të mërkurë, Ora: 17:15 Nuk është aspak një turiste e...

SHOPPING QUEENS (Premiera Finale)

SHOPPING QUEENS (Premiera Finale)

Premiera Finale, E shtunë, Ora: 19:00  Ky emision është një format...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram