living logo

Shopping Queens, Nga 27 Prilli, Ora 16:30, ekskluzivisht në Vizion +

Shopping Queens, Nga 27 Prilli, Ora 16:30, ekskluzivisht në Vizion +

  Ky emision është një format që kombinon elementet e konkurrencës, thashethemet, të...

Ja çfarë mund të bëni me lëvozhgën e vezës

Ja çfarë mund të bëni me lëvozhgën e vezës

Lëvozhgat e vezës nuk duhet të hidhen. Ato kanë vlera që ne as nuk mund t’i marrim me mend....

Si të çlodhesh në ditët e nxehta me diell

Si të çlodhesh në ditët e nxehta me diell

Kur përmendet fjala çlodhje, mendja ju shkon te një lëkundëse në verandë. Ato janë të përsosura...

Disa këshilla për të qenë më të lumtur

Disa këshilla për të qenë më të lumtur

Kushtojini rëndësi kohës që kaloni në punë dhe në shtëpi. Përvetësojini këto zakone të thjeshta....

Si të bini më shpejt në peshë

Si të bini më shpejt në peshë

Hapi IPërshpejtoni shkrirjen e dhjamit duke eliminuar sheqernat nga dieta. Mos konsumoni më...

Reçel portokalli

Reçel portokalli

Përbërësit: 5 kokrra portokalli lëng limoni dhe sheqer Përgatitja: Marrim portokajtë,...

Begoniat, lule që i pëlqejnë të gjithë

Begoniat, lule që i pëlqejnë të gjithë

Lulet begonia i pëlqejnë adhuruesit e kopshteve dhe të luleve. Kjo lule i jep një pamje të bukur...

Picë e lehtë për t’u përgatitur

Picë e lehtë për t’u përgatitur

Përbërësit për brumin: 1 filxhan me ujë të ngrohtë 2 1/4 lugë gjelle maja birre 1 lugë...

Maskë për heqjen e akneve me domate, sheqer dhe limon

Maskë për heqjen e akneve me domate, sheqer dhe limon

Kjo maskë është shumë agresive, prandaj duhet treguar kujdes me lëkurat e ndjeshme. Në një mikser...

Zupë me bajame të thata

Zupë me bajame të thata

Përbërësit: 300 ml qumësht, 1 lëvore limoni, 3 të verdha veze, 150 g sheqer, 20 g miell i...

 • Shopping Queens, Nga 27 Prilli, Ora 16:30, ekskluzivisht në Vizion +

  Shopping Queens, Nga 27 Prilli, Ora 16:30, ekskluzivisht në Vizion +

 • Ja çfarë mund të bëni me lëvozhgën e vezës

  Ja çfarë mund të bëni me lëvozhgën e vezës

 • Si të çlodhesh në ditët e nxehta me diell

  Si të çlodhesh në ditët e nxehta me diell

 • Disa këshilla për të qenë më të lumtur

  Disa këshilla për të qenë më të lumtur

 • Si të bini më shpejt në peshë

  Si të bini më shpejt në peshë

 • Reçel portokalli

  Reçel portokalli

 • Begoniat, lule që i pëlqejnë të gjithë

  Begoniat, lule që i pëlqejnë të gjithë

 • Picë e lehtë për t’u përgatitur

  Picë e lehtë për t’u përgatitur

 • Maskë për heqjen e akneve me domate, sheqer dhe limon

  Maskë për heqjen e akneve me domate, sheqer dhe limon

 • Zupë me bajame të thata

  Zupë me bajame të thata

Shtëpi & Dekor

Si të çlodhesh në ditët e nxehta me diell

Si të çlodhesh në ditët e nxehta me diell

Kur përmendet fjala çlodhje, mendja ju shkon te një lëkundëse në verandë. Ato janë të përsosura për ditët me diell, për të lexuar një roman, për të plotësuar fjalëkryqin, për...

Të jetuarit mirë

globe-13-04-2015

Pushimet

oferta-2015-300-250

A do të postonit në rrjetet tuaja sociale një "selfie" pa grim?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

SHP-living-300x250

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
252 faqe ku do të gjeni...

spitali-amerikan-31-03-2015

atmosfere

Living TV

Blind Taste

Blind Taste

Çdo të Diel, Ora: 21:00   "Blind Taste" është një format gatimi...

Shopping Queens

Shopping Queens

Nga e Hëna në të Premten, Ora 18:00  Ky emision është...

Hapesira te percaktuara

Hapesira te percaktuara

Çdo të Hënë, Ora: 21:00 Dy skuadra të dyqanit më të...

Shikoni të gjithë programacionin

tring oferta

Instagram