living logo

Këshilla popullore: Limoni dhe lëkura

Këshilla popullore: Limoni dhe lëkura

Nuk ka si limoni për përtëritjen të lëkurës. Ai ndihmon në mbajtjen e ekuilibrit të PH në...

Kek me limon

Kek me limon

Përbërësit: 190 gr sheqer3 vezë1 limonpanë qumështi50 gr gjalpë140 gr miell1 lugë maja për...

Dekorimi i dhomës së gjumit

Dekorimi i dhomës së gjumit

Dhoma e gjumit është para së gjithash vendi ku shkohet çdo mbrëmje për një natë gjumi. Një...

Çfarë tregojnë këpucët për femrat?

Çfarë tregojnë këpucët për femrat?

Balerinat: këto lloj femrash preferojnë të mos rriten shpejt, ato dëshirojnë të jenë akoma...

Bajkal, liqeni më i bukur në Rusi!

Bajkal, liqeni më i bukur në Rusi!

I krijuar 25 milionë vjet me parë Liqeni Bajkal është Liqeni me i vjetër në botë. Ai ka një...

Sallatë me patate dhe proshutë Hako

Sallatë me patate dhe proshutë Hako

Përbërësit për këtë sallatë: 1 kg patate  4 kokrra vezë  100 g proshutë të...

Kujdes nga kimikatet e make-upit!

Kujdes nga kimikatet e make-upit!

Kini kujdes kur të blini produkte të tilla si: buzëkuq, shampo, kremra për fytyrë dhe trup,...

Të arredoni me fuçi vere

Të arredoni me fuçi vere

Fuçitë e verës kanë një pamje vërtet të veçantë dhe të thjeshtë, që i bën ato të përsosura për...

Maskë për fytyrë të thatë

Maskë për fytyrë të thatë

Kjo maskë është për fytyrë të thatë, të stresuar, vecanërisht nësë është ë ndjeshme ndaj diellit....

 • Këshilla popullore: Limoni dhe lëkura

  Këshilla popullore: Limoni dhe lëkura

 • Kek me limon

  Kek me limon

 • Dekorimi i dhomës së gjumit

  Dekorimi i dhomës së gjumit

 • Çfarë tregojnë këpucët për femrat?

  Çfarë tregojnë këpucët për femrat?

 • Bajkal, liqeni më i bukur në Rusi!

  Bajkal, liqeni më i bukur në Rusi!

 • Sallatë me patate dhe proshutë Hako

  Sallatë me patate dhe proshutë Hako

 • Kujdes nga kimikatet e make-upit!

  Kujdes nga kimikatet e make-upit!

 • Të arredoni me fuçi vere

  Të arredoni me fuçi vere

 • Maskë për fytyrë të thatë

  Maskë për fytyrë të thatë

Kuzhina

Kek me limon

Kek me limon

Përbërësit: 190 gr sheqer3 vezë1 limonpanë qumështi50 gr gjalpë140 gr miell1 lugë maja për ëmbëlsirakripë Përgatitja:Rrahim vezët me sheqerin dhe të grirat e limonit, derisa të shkumojnë e të zbardhen. Shtojmë panën, gjalpin, hedhim miellin e përzier me majanë, duke e kaluar nëpër një kullesë a sitë që të mos formohen kokrriza...

Shtëpi & Dekor

Të arredoni me fuçi vere

Të arredoni me fuçi vere

Fuçitë e verës kanë një pamje vërtet të veçantë dhe të thjeshtë, që i bën ato të përsosura për ripërdorim dhe transformim në një pjesë funksionale të mobilieve të shtëpisë...

Maskë për fytyrë të thatë

Maskë për fytyrë të thatë

Kjo maskë është për fytyrë të thatë, të stresuar, vecanërisht nësë është ë ndjeshme ndaj diellit. Pe...

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është kujdesi juaj i bukurisë në vjeshtë?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
250 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving