living logo

Krijimet më të çuditshme nëpër botë

Krijimet më të çuditshme nëpër botë

Këto janë disa nga krijimet më të çuditshme të realizuara nga dora e njeriut. Krijimtaria është...

Jam e martuar, por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim

Jam e martuar, por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.Po shkruaj pasi kam nevoje per nje...

Elisa Spiropali sjell në jetë vajzën

Elisa Spiropali sjell në jetë vajzën

Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të parë.Ajo dhe bashkëshorti i saj, Salarjon Totaj u bënë...

Kokteji Kosmopolitan

Kokteji Kosmopolitan

Përbërësit:akull45 ml vodka15 ml liker “Cointreau” 15 ml lëng boronice7.5 ml lëng laimi ose...

Maskë me vezë për një fytyrë të pastër

Maskë me vezë për një fytyrë të pastër

Vezët janë një përbërës kyç kur flitet për problemet e fytyrës, në veçanti kundër akneve dhe...

 7 Vende të pazakonta që duhen vizituar

7 Vende të pazakonta që duhen vizituar

Të gjithë keni dëgjuar për vende të tilla si: Greqia, Italia apo Spanja. Por, a doni të shihni...

Pica të vogla me lulelakër

Pica të vogla me lulelakër

Përbërësit: 1 lulelakër e madhe 2 vezë Djathë mocarela 1 lugë çaji rigon 1 lugë çaji...

 10 gjëra që meshkujt nuk pëlqejnë te femrat

10 gjëra që meshkujt nuk pëlqejnë te femrat

Femrat shquhen për thashetheme. Kur vërejnë diçka që nuk iu pëlqen te meshkujt, e diskutojnë me...

 • Krijimet më të çuditshme nëpër botë

  Krijimet më të çuditshme nëpër botë

 • Jam e martuar, por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim

  Jam e martuar, por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim

 • Elisa Spiropali sjell në jetë vajzën

  Elisa Spiropali sjell në jetë vajzën

 • Kokteji Kosmopolitan

  Kokteji Kosmopolitan

 • Maskë me vezë për një fytyrë të pastër

  Maskë me vezë për një fytyrë të pastër

 • 7 Vende të pazakonta që duhen vizituar

  7 Vende të pazakonta që duhen vizituar

 • Pica të vogla me lulelakër

  Pica të vogla me lulelakër

 • 10 gjëra që meshkujt nuk pëlqejnë te femrat

  10 gjëra që meshkujt nuk pëlqejnë te femrat

Shtëpi & Dekor

Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

Dekoroni shtëpinë tuaj me ngjyrat e lehta të pranverës

Në pranverë është koha e duhur për të ndryshuar ngjyrat e errëta të shtëpisë suaj me disa të buta e të lehta. Ne do t'ju japin disa ide se si...

Kuzhina

Kokteji Kosmopolitan

Kokteji Kosmopolitan

Përbërësit:akull45 ml vodka15 ml liker “Cointreau” 15 ml lëng boronice7.5 ml lëng laimi ose limoni L...

ipazar-baner

Të jetuarit mirë

Pushimet

oferta-2015-300-250

Cila është mosha ideale për tu martuar?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

tkob

albtelecom-28-01-2015

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. Një numër special me dy kopertina ku në 256 faqe do të gjeni gjithçka:

spitali

atmosfere

Living TV

Gordon gatuan ne shtepi

Gordon gatuan ne shtepi

Cdo te marte ora 19:00 Jemi ne shtepine e nje prej shefave...

Arkitektura

Arkitektura

Cdo te marte  ora 21:00 Nje ndertese, nje arkitekt: te...

Linda & frutat

Linda & frutat

Cdo dite ora 02:00Jemi mësuar ta shohim me ëmbëlsira në...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram