living logo

Dritë natyrale në shtëpi...

Dritë natyrale në shtëpi...

Ashtu sikurse edhe aspektet e tjera të shtëpisë, dritaret janë duke ndjekur trendet aktuale të...

Sfida e Kondomit

Sfida e Kondomit

Njerëzit janë duke hedhur prezervativë të mbushura me ujë mbi kokat e tyre për të provuar një...

VIP-at në jetën e përditshme

VIP-at në jetën e përditshme

Sa perfekte që janë!! Kështu themi kur shohim yjet e artistët e ndryshëm kur shkelin në tapetin...

Kujtime në Pemën e Vitit të Ri

Kujtime në Pemën e Vitit të Ri

Personalizoni dekorimet e pemës së Vitit të Ri ! Është një gjë mjaft e këndshme që mund të bëni...

Për një fytyrë që shkëlqen...

Për një fytyrë që shkëlqen...

E kush femër nuk do të donte një fytyrë të pastër pa asnjë shenjë, një fytytrë të lëmuar gjithë...

Patate në furrë me proshutë Hako

Patate në furrë me proshutë Hako

  Patate në furrë me proshutë HAKO  Përbërësit: 1kg patate 200gr proshutë Hako 2...

Pastrimi i frutave dhe i perimeve

Pastrimi i frutave dhe i perimeve

Modifikimet gjenetike tek produktet ushqimore, pesticidet dhe injektimet e ndryshme kanë rritur...

Kuzhina

Kuzhina "Ishull"

A e konsideroni kuzhinën si një ndër ambjentet më të rëndësishmë të shtëpisë? Aty gatuajmë dhe...

Tani vogëlushi juaj është rritur...

Tani vogëlushi juaj është rritur...

Ekspertët thonë që fëmija më i vogël se 2 vjeç nuk është i pjekur as emocionalisht e as...

Maska për çdo tip lëkure

Maska për çdo tip lëkure

Hidratantet Janë të pështatshme për lëkurat e thata dhe shumë të thata, të cilat ose paraqesin...

 • Dritë natyrale në shtëpi...

  Dritë natyrale në shtëpi...

 • Sfida e Kondomit

  Sfida e Kondomit

 • VIP-at në jetën e përditshme

  VIP-at në jetën e përditshme

 • Kujtime në Pemën e Vitit të Ri

  Kujtime në Pemën e Vitit të Ri

 • Për një fytyrë që shkëlqen...

  Për një fytyrë që shkëlqen...

 • Patate në furrë me proshutë Hako

  Patate në furrë me proshutë Hako

 • Pastrimi i frutave dhe i perimeve

  Pastrimi i frutave dhe i perimeve

 • Kuzhina

  Kuzhina "Ishull"

 • Tani vogëlushi juaj është rritur...

  Tani vogëlushi juaj është rritur...

 • Maska për çdo tip lëkure

  Maska për çdo tip lëkure

Kuzhina

Patate në furrë me proshutë Hako

Patate në furrë me proshutë Hako

  Patate në furrë me proshutë HAKO  Përbërësit: 1kg patate 200gr proshutë Hako 2 th...

Shtëpi & Dekor

Kuzhina "Ishull"

Kuzhina "Ishull"

A e konsideroni kuzhinën si një ndër ambjentet më të rëndësishmë të shtëpisë? Aty gatuajmë dhe mund të konsumojëm tre vakte në ditë. Arredimi vitet e fundit, jo vetëm i...

Maska për çdo tip lëkure

Maska për çdo tip lëkure

Hidratantet Janë të pështatshme për lëkurat e thata dhe shumë të thata, të cilat ose paraqesin mun...

Pushimet

Cila është mënyra më e mirë për të shijuar fundjavën?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

spitali-amerikan-2015-10-08

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
236 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving