Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

  Angela Martini më në fund ka prezantuar të dashurin. Supermodelja Angela Martini ka...

Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

Ngjyrat janë të lidhura ngushtë me ndjenjat tona. P.sh, kur ne veshim një fustan të zi klasik,...

Kafe me qumësht? Ja pasojat

Kafe me qumësht? Ja pasojat

  Tradita e kafesë së përditshme nënkupton kafe dhe qumësht, por a keni pyetur ndonjëherë...

Rita Ora zbulon foton nga

Rita Ora zbulon foton nga "Fifty shades of Grey"

  Në ditëlindjen e saj të 24-të, këtë të mërkurë, Rita Ora ka zbuluar për herë të parë...

Kek me limon

Kek me limon

  Përbërësit: 2 vezë 150 g margarinë 200 g sheqer 1 sheqer vanilje 120 g...

Dëshironi të humbisni kilogramë? Ja çfarë nuk duhet të bëni

Dëshironi të humbisni kilogramë? Ja çfarë nuk duhet të bëni

  Të dobësohesh nuk është çështje vetëm e dietave dhe ushtrimeve fizike, por ekzistojnë...

Elhaida Dani në koncert me Jessie J

Elhaida Dani në koncert me Jessie J

  Këngëtarja britanike Jessie J., pritet të këndojë në datën 29 nëntor në Tiranë, gjatë...

Çfarë kërkojnë meshkujt në një marrëdhënie? Ja çfarë thotë studimi

Çfarë kërkojnë meshkujt në një marrëdhënie? Ja çfarë thotë studimi

  Ju mund të jeni duke kërkuar pikërisht për të njëjtat cilësi.   Nëse ju jeni...

Modele flokësh për fytyrë rrumbullake

Modele flokësh për fytyrë rrumbullake

Stili i flokëve gjithmonë duhet të përshtatet me formën e fytyrës tuaj. Një stili gabuar në...

Angelina Jolie në kopertinën e ‘Interview’

Angelina Jolie në kopertinën e ‘Interview’

Një ditë më parë u publikuan fotot kur Jolie po debatonte me Pitt, duke nxitur spekulimet e...

 • Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

  Angela Martini prezanton publikisht të dashurin

 • Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

  Si ndikojnë ngjyrat në humorin tonë

 • Kafe me qumësht? Ja pasojat

  Kafe me qumësht? Ja pasojat

 • Rita Ora zbulon foton nga

  Rita Ora zbulon foton nga "Fifty shades of Grey"

 • Kek me limon

  Kek me limon

 • Dëshironi të humbisni kilogramë? Ja çfarë nuk duhet të bëni

  Dëshironi të humbisni kilogramë? Ja çfarë nuk duhet të bëni

 • Elhaida Dani në koncert me Jessie J

  Elhaida Dani në koncert me Jessie J

 • Çfarë kërkojnë meshkujt në një marrëdhënie? Ja çfarë thotë studimi

  Çfarë kërkojnë meshkujt në një marrëdhënie? Ja çfarë thotë studimi

 • Modele flokësh për fytyrë rrumbullake

  Modele flokësh për fytyrë rrumbullake

 • Angelina Jolie në kopertinën e ‘Interview’

  Angelina Jolie në kopertinën e ‘Interview’

Shtëpi & Dekor

Trendet 2014 të dhomave të gjumit

Trendet 2014 të dhomave të gjumit

Dhoma e gjumit është një nga dhomat më të shenjta të shtëpisë dhe një nga dhomat ku kalojmë kohën më të madhe.

Personazh

Të çmendur pas Anxhelës

Kuzhina

Kek me limon

Kek me limon

  Përbërësit: 2 vezë 150 g margarinë 200 g sheqer 1 sheqer vanilje 120 g miell 100 g...

Pushimet

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. 244 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

Në gjurmët e peshkut

Në gjurmët e peshkut

Çdo të diel ora 20:00 në kanalin Living

Stili im – SEZONI 4

Stili im – SEZONI 4

Çdo të enjte, ora 21.00 në kanalin Living

Gatime me fruta

Gatime me fruta

E martë, ora 20.00 në kanalin Living

Newsletter

Dëshironi më shumë?

Regjistrohuni për të marrë lajmet e fundit drejt në emailin tuaj

News

Dita e Pavarësisë festohet dhe në Kinë

Dita e Pavarësisë festohet dhe në Kinë

Mësuesja shqiptare Eda Peshku po i mëson nxënësit kinezë të flasin anglisht, por edhe pak shqip. ...

Instagram

Na ndiqni ne Facebook

@PortaliLiving