living social

Home | Te jetuarit mire | Bukuria | Kujdesi per fytyren | Maskë kundër njollave të fytyrës

Maskë kundër njollave të fytyrës

Font size: Decrease font Enlarge font
Maskë kundër njollave të fytyrës

Në qoftë se ju do ta përdorni rregullisht këtë maskë, do të japë rezultate efektive.

Përbërësit që ju nevojiten për maskën janë:

-2 të bardha veze

-2 lugë gjelle mjaltë 

-1 lugë çaji vaj bajame

-lëng i një limoni

Përgatitja:

Përziejini të gjithë përbërësit së bashku në një tas dhe më pas masën e përftuar aplikojeni në fytyrën e larë dhe tharë më parë, duke shmangur zonën e syve. Lëreni maskën të veprojë për 15 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

 

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (4 u postua)

avatar
ester 07/11/2013
efektetet pozitive per shendetin
http://dielli.al/lajme.php?id=17607&k=1570
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-1
Raporto si te papershtatshem
avatar
07/11/2013
2 te bardha veze dhe nje limon per nje maske? Nuk eshte shume?
avatar
08/11/2013
sa here ne jave aplikohet?
avatar
alda 27/12/2013
esht maska ma perfekt qe kam perdorur,dhe te jep rezultat
total: 3 | shfaq: 1 - 3

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

0