Ja politikanët që u martuan në 2014-n

Ja politikanët që u martuan në 2014-n

Viti 2014 mund të cilësohet si viti i martesave të politikanëve. Ministri i Mirëqënies Sociale...

Krishtlindja jonë E PARË

Krishtlindja jonë E PARË

Fabi, moderatori i “NEXT” në “Vizion +” dhe Olta, balerina e “Kërcejmë si yjet”, në kanalin...

Ushqimet që kafshët nuk duhet të konsumojnë

Ushqimet që kafshët nuk duhet të konsumojnë

Një sërë ushqimesh që përdorin njerëzit, janë të rrezikshme për kafshët shtëpiake. Shumë nga këto...

3 ngjyrat qetësuese për sallonin tuaj

3 ngjyrat qetësuese për sallonin tuaj

  Ngjyrat janë forma jo verbale e komunikimit që mund të ndikojë në gjendjen tuaj...

Torta perfekte për dasmën tuaj

Torta perfekte për dasmën tuaj

Dita e dasmës është shumë e veçantë! Ajo duhet të kurohet në të gjithë detajet. Ftesat, pijet,...

Destinacionet më të frekuentuara në botë

Destinacionet më të frekuentuara në botë

Nëse jeni vazhdimisht në kërkim të vendeve ku mund të pushoni në qetësi, ne do t’ju paraqesim...

9 ushqime që ulin nivelin e stresit

9 ushqime që ulin nivelin e stresit

Konsumojini këto produkte në momentin që ndiheni nën presion, apo në prag të një momenti të...

Rizoto me kungull të verdhë, xhenxhefil e Parmigiano

Rizoto me kungull të verdhë, xhenxhefil e Parmigiano

Përbërësit: 80g oriz Arborio, 20g xhenxhefil, 20g Parmigiano, 10g gjalpë, 60g kungull i...

Si të veshësh pantallona të gjera dhe të dukesh e mrekullueshme

Si të veshësh pantallona të gjera dhe të dukesh e mrekullueshme

Nga xhinset e viteve '70, të veshura nga yjet e modës, e deri te pantallonat serioze - nga...

 • Ja politikanët që u martuan në 2014-n

  Ja politikanët që u martuan në 2014-n

 • Krishtlindja jonë E PARË

  Krishtlindja jonë E PARË

 • Ushqimet që kafshët nuk duhet të konsumojnë

  Ushqimet që kafshët nuk duhet të konsumojnë

 • 3 ngjyrat qetësuese për sallonin tuaj

  3 ngjyrat qetësuese për sallonin tuaj

 • Torta perfekte për dasmën tuaj

  Torta perfekte për dasmën tuaj

 • Destinacionet më të frekuentuara në botë

  Destinacionet më të frekuentuara në botë

 • 9 ushqime që ulin nivelin e stresit

  9 ushqime që ulin nivelin e stresit

 • Rizoto me kungull të verdhë, xhenxhefil e Parmigiano

  Rizoto me kungull të verdhë, xhenxhefil e Parmigiano

 • Si të veshësh pantallona të gjera dhe të dukesh e mrekullueshme

  Si të veshësh pantallona të gjera dhe të dukesh e mrekullueshme

Shtëpi & Dekor

3 ngjyrat qetësuese për sallonin tuaj

3 ngjyrat qetësuese për sallonin tuaj

  Ngjyrat janë forma jo verbale e komunikimit që mund të ndikojë në gjendjen tuaj emocionale. Shumë njerëz, shpesh, gjejnë frymëzim në dhomën e gjumit, prandaj ne kemi zgjidhur të sjellim...

Pushimet

oferta-2015-300-250

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. Një numër special me dy kopertina ku në 256 faqe do të gjeni gjithçka:

Living TV

Në gjurmët e peshkut

Në gjurmët e peshkut

Çdo të diel ora 20:00 në kanalin Living

Stili im – SEZONI 4

Stili im – SEZONI 4

Çdo të enjte, ora 21.00 në kanalin Living

Gatime me fruta

Gatime me fruta

E martë, ora 20.00 në kanalin Living

Shikoni të gjithë programacionin

News

Ja politikanët që u martuan në 2014-n

Ja politikanët që u martuan në 2014-n

Viti 2014 mund të cilësohet si viti i martesave të politikanëve. Ministri i Mirëqënies Sociale dhe R...

Instagram

Na ndiqni ne Facebook

@PortaliLiving