living logo

Pëllumbat shtëpiakë

Pëllumbat shtëpiakë

Nuk është e mundur të mësojmë pëllumbin të kthehet në një vendndodhje të ndryshme nga shtëpia e...

Këpucët për xhinset e ngushta

Këpucët për xhinset e ngushta

Ne të gjithë i duam xhinset e ngushta, por a e dimë ne se me cilat lloje këpucësh shkojnë...

Byzylyk me kopsa

Byzylyk me kopsa

Pajisjet që ju nevojiten për të realizuar këtë byzylyk: -Pincë për bizhuteri -Byzylyk i...

Çfarë dekori duhet të zgjidhni për hyrjen në shtëpi?

Çfarë dekori duhet të zgjidhni për hyrjen në shtëpi?

Nëse hyrja juaj është e vogël, shmangni mobiliet e mëdha dhe preferoni raftet murale. Hyrja...

Flokët me volum, një nga tendencat e vjeshtës

Flokët me volum, një nga tendencat e vjeshtës

E keni të vështirë t'i modeloni flokët nëse i keni të hollë e të sheshtë? E megjithatë,...

Vazot e dimrit për kopshtin tuaj

Vazot e dimrit për kopshtin tuaj

Krijoni diçka të bukur që lë shenjë në kopshtin tuaj. Vazot e vogla janë shumë funksionale pasi...

Aksesorët që nuk duhet të mungojnë në dhomën e gjumit!

Aksesorët që nuk duhet të mungojnë në dhomën e gjumit!

E dini cilët janë aksesorët që nuk duhet të mungojnë në një dhomë gjumi? Së pari nuk duhet të...

Si të vishemi për një dasmë në vjeshtë?

Si të vishemi për një dasmë në vjeshtë?

Vjeshta është një nga stinët më të preferuara për dasma, ku temperaturat zbehen disi dhe...

Makarona me pule, proshutë Hako dhe presh

Makarona me pule, proshutë Hako dhe presh

Përbërësit: 1 lugë gjelle vaj ulliri 100g proshutë Hako 450g kofshë pule pa kocka dhe...

 • Pëllumbat shtëpiakë

  Pëllumbat shtëpiakë

 • Këpucët për xhinset e ngushta

  Këpucët për xhinset e ngushta

 • Byzylyk me kopsa

  Byzylyk me kopsa

 • Çfarë dekori duhet të zgjidhni për hyrjen në shtëpi?

  Çfarë dekori duhet të zgjidhni për hyrjen në shtëpi?

 • Flokët me volum, një nga tendencat e vjeshtës

  Flokët me volum, një nga tendencat e vjeshtës

 • Vazot e dimrit për kopshtin tuaj

  Vazot e dimrit për kopshtin tuaj

 • Aksesorët që nuk duhet të mungojnë në dhomën e gjumit!

  Aksesorët që nuk duhet të mungojnë në dhomën e gjumit!

 • Si të vishemi për një dasmë në vjeshtë?

  Si të vishemi për një dasmë në vjeshtë?

 • Makarona me pule, proshutë Hako dhe presh

  Makarona me pule, proshutë Hako dhe presh

Kuzhina

Makarona me pule, proshutë Hako dhe presh

Makarona me pule, proshutë Hako dhe presh

Përbërësit: 1 lugë gjelle vaj ulliri 100g proshutë Hako 450g kofshë pule pa kocka dhe lëkure 3 presh të mesme, i prerë në copa të vogla 300g  makarona 350g salcë djathi I gatshëm 2 lugë çaji mustardë 2 luge gjelle majdanoz I prerë. 25g lloj djathi i integruar Përgatitja: Ngrohim vajin në një tigan të madh. Shtojmë proshutë dhe mishin e...

Shtëpi & Dekor

Çfarë dekori duhet të zgjidhni për hyrjen në shtëpi?

Çfarë dekori duhet të zgjidhni për hyrjen në shtëpi?

Nëse hyrja juaj është e vogël, shmangni mobiliet e mëdha dhe preferoni raftet murale. Hyrja është gjëja e parë që ne shohim në një shtëpi, kështu që ajo meriton të jemi...

Maskë për të zhdukur njollat në fytyrë

Maskë për të zhdukur njollat në fytyrë

Maskat e realizuara në shtëpi mund të jenë një opsion shumë i mirë për disa probleme. Në rastin e...

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është kujdesi juaj i bukurisë në vjeshtë?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
250 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving