living logo

Të heqësh 6 brinjë për t'i ngjarë një animacioni

Të heqësh 6 brinjë për t'i ngjarë një animacioni

Modelja shpenzon 120 mijë dollarë në operacione, heq 6 brinjë kështu që ajo mund të duket si...

Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

Transformimet e flokëve mund të jenë super emocionuese,por ato gjithashtu mund të shndërrohen në...

Fokusi javor i mediave mbarë botën...

Fokusi javor i mediave mbarë botën...

1. Gjermania mund të dërgojë 1.200 ushtarë në Lindjen e Mesme deri në fund të vitit për të dhënë...

Qofte me patate dhe salçiçe Hako

Qofte me patate dhe salçiçe Hako

Përbërësit:Patate Salçiçe HakoBukë e grirëVezëDjath...

Talenti tjetër i Artur Gorishtit

Talenti tjetër i Artur Gorishtit

Prej kohësh, pas mungesave të gjata prej jetës përtej oqeanit, e kemi parë shpesh në Tiranë....

Tortë me pandispanjë dhe fruta

Tortë me pandispanjë dhe fruta

Kjo është një tortë shumë e thjeshtë, e shpejtë dhe e bukur, pasi është bërë me pandispanjë të...

Nuk shkoi në finale; pa ndjenja konkurentja e X Factor

Nuk shkoi në finale; pa ndjenja konkurentja e X Factor

Një nga emisionet me audiencë më të madhe në Britani, ai që shpesh përbën lajm edhe në mediat...

Palltot e garderobës suaj

Palltot e garderobës suaj

Jemi pikërisht në stinën e vitit kur duhet të hedhim diçka sipër, e diçka të trashë madje…Një...

Uji detoksifikues

Uji detoksifikues

Doni një bark të sheshtë, një mirëfunksionim të organizmit? Doni të jeni e shëndetshme dhe të...

Antipastë me burata dhe proshutë Hako

Antipastë me burata dhe proshutë Hako

Djathë BurataProshutë Hako në fetaBorzilokDomate qershiKripë PiperVaj ulliriPërgatitja: Në fakt,...

 • Të heqësh 6 brinjë për t'i ngjarë një animacioni

  Të heqësh 6 brinjë për t'i ngjarë një animacioni

 • Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

  Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

 • Fokusi javor i mediave mbarë botën...

  Fokusi javor i mediave mbarë botën...

 • Qofte me patate dhe salçiçe Hako

  Qofte me patate dhe salçiçe Hako

 • Talenti tjetër i Artur Gorishtit

  Talenti tjetër i Artur Gorishtit

 • Tortë me pandispanjë dhe fruta

  Tortë me pandispanjë dhe fruta

 • Nuk shkoi në finale; pa ndjenja konkurentja e X Factor

  Nuk shkoi në finale; pa ndjenja konkurentja e X Factor

 • Palltot e garderobës suaj

  Palltot e garderobës suaj

 • Uji detoksifikues

  Uji detoksifikues

 • Antipastë me burata dhe proshutë Hako

  Antipastë me burata dhe proshutë Hako

Kuzhina

Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

Tartina me salçiçe Hako dhe brokoli

Përbërësit:Brumë i gatshëm frolaBrokoliSalçiçe HakoDjath brieKripëPiperPak gjalp Përgatitja: Merr...

Shtëpi & Dekor

Kuzhina "Ishull"

Kuzhina "Ishull"

A e konsideroni kuzhinën si një ndër ambjentet më të rëndësishmë të shtëpisë? Aty gatuajmë dhe mund të konsumojëm tre vakte në ditë. Arredimi vitet e fundit, jo vetëm i...

Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

Si të gjeni të “Kuqen perfekte” për flokët tuaj?

Transformimet e flokëve mund të jenë super emocionuese,por ato gjithashtu mund të shndërrohen në një...

Pushimet

Cila është mënyra më e mirë për të shijuar fundjavën?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

spitali-amerikan-2015-10-08

cappy-pulpy-2015-10-08

atmosfere

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
236 faqe ku do të gjeni gjithçka

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Na ndiqni ne Facebook

Instagram

@PortaliLiving