Inspirohuni nga këshillat e bukurisë për festa

Inspirohuni nga këshillat e bukurisë për festa

Lëkura Një lëkurë e shëndeshtme është sekreti i çdo pamjeje. Mos hiqni dorë nga kujdesi i...

Erla Mëhilli bëhet me djalë

Erla Mëhilli bëhet me djalë

Këshilltarja për mediat e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli, ka sjellë në jetë djalin...

Dëshironi të parashikoni gjininë e fëmijës? Ja kush ju ndihmon.

Dëshironi të parashikoni gjininë e fëmijës? Ja kush ju ndihmon.

Nëse dëshironi të parashikoni gjininë e fëmijës suaj, për këtë do t’ju vijë në ndihmë kalendari...

Doni të gëzoni shëndet të plotë dhe të jeni në humor të mirë? Ja çfarë duhet të mbani në shtëpi

Doni të gëzoni shëndet të plotë dhe të jeni në humor të mirë? Ja çfarë duhet të mbani në shtëpi

  Mbajtja e luleve të freskëta në shtëpi, jo vetëm që e bën të bukur ambientin me ngjyrat e...

Modelet e flokëve të përsosura për dasmë

Modelet e flokëve të përsosura për dasmë

Nuk ka rëndësi nëse jeni nusja, shoqëruesja e nuses apo një e ftuar në dasmë, ju duhet të keni...

Ja disa vende që mund të zgjidhni t’i vizitoni!

Ja disa vende që mund të zgjidhni t’i vizitoni!

Nëse jeni vazhdimisht në kërkim të vendeve ku mund të pushoni në qetësi, po ju paraqesim disa...

Tetëmbëdhjetë zgjidhje ideale për shtëpi të vogla

Tetëmbëdhjetë zgjidhje ideale për shtëpi të vogla

Nëse po përballeni me një problem si ai i një shtëpie të vogël, mos kërkoni më tej, sepse në...

Brinje me krem “shantily”

Brinje me krem “shantily”

PËRBËRËSIT:   500ml krem “shantily”, brinje të gatshme 20 copë, ½ kokërr...

Femra më e bukur në botë? Ja kush është

Femra më e bukur në botë? Ja kush është

Kate Upton është cilësuar si femra më seksi në botë. Këtë çmim të dhënë nga revista "People"...

 • Inspirohuni nga këshillat e bukurisë për festa

  Inspirohuni nga këshillat e bukurisë për festa

 • Erla Mëhilli bëhet me djalë

  Erla Mëhilli bëhet me djalë

 • Dëshironi të parashikoni gjininë e fëmijës? Ja kush ju ndihmon.

  Dëshironi të parashikoni gjininë e fëmijës? Ja kush ju ndihmon.

 • Doni të gëzoni shëndet të plotë dhe të jeni në humor të mirë? Ja çfarë duhet të mbani në shtëpi

  Doni të gëzoni shëndet të plotë dhe të jeni në humor të mirë? Ja çfarë duhet të mbani në shtëpi

 • Modelet e flokëve të përsosura për dasmë

  Modelet e flokëve të përsosura për dasmë

 • Ja disa vende që mund të zgjidhni t’i vizitoni!

  Ja disa vende që mund të zgjidhni t’i vizitoni!

 • Tetëmbëdhjetë zgjidhje ideale për shtëpi të vogla

  Tetëmbëdhjetë zgjidhje ideale për shtëpi të vogla

 • Brinje me krem “shantily”

  Brinje me krem “shantily”

 • Femra më e bukur në botë? Ja kush është

  Femra më e bukur në botë? Ja kush është

Shtëpi & Dekor

Frymëzim I ARTË

Frymëzim I ARTË

Ngjyra e artë nuk del kurrë nga moda në dekorimet festive. Shkon me të gjitha llojet e ambienteve dhe stileve të ndryshme. Gjithashtu, nuk të kufizon për asgjë. Oxhaku i dekoruar...

Pushimet

oferta-2015-300-250

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. Një numër special me dy kopertina ku në 256 faqe do të gjeni gjithçka:

Living TV

Speciale festa

Speciale festa

Cdo dite ora 10:00 Receta të shkurtra dhe të thjeshta, mjaft speciale vetëm për ditët e festave. Zonja e kuzhines vjen me receta të castit. Nigella Lawson gatuan ushqim të shkëlqyer...

Shija e veres

Shija e veres

Te dielen ora 17:30 "Shija e Veres" eshte emision me i ri ne Living. Gjate vizitave ne kantinat e veres ne Shqiperi do te shohim se si prodhohet vera, degustimi dhe sekretet e...

BORN TO STYLE

BORN TO STYLE

Cdo te shtune ora 21:00 Nese kerkoni keshilla mbi stilin dhe ndryshim ne look, nuk ka rendesi cfare masash keni. Ne Born to Style gjithcka eshte e mundur.

Shikoni të gjithë programacionin

News

Çifti Armina dhe Shkëlzeni bashkë në ballon e Presidencës

Çifti Armina dhe Shkëlzeni bashkë në ballon e Presidencës

Mbrëmjen e djeshme, Armina dhe Shkëlzeni kane qënë bashkë në ballon e Presidencës, ndërsa bukuroshja...

Instagram

Na ndiqni ne Facebook

@PortaliLiving