living logo

Trajtim natyral për të pastruar fytyrën nga pikat e zeza

Trajtim natyral për të pastruar fytyrën nga pikat e zeza

Pikat e zeza shfaqen kudo në fytyrë sidomos në zonën T (balli, hunda dhe mjekra).

Mobilimi i shtëpisë duke kursyer

Mobilimi i shtëpisë duke kursyer

Dizenjuesit tregojnë se cilat janë disa mënyra për të mobiluar e shtëpinë duke mos harxhuar...

10 këshilla për një dietë të thjeshtë

10 këshilla për një dietë të thjeshtë

Pakësoni ushqimin ngadalë, por vazhdueshëm

Mëllenja me mix kërpudhash dhe sallatë

Mëllenja me mix kërpudhash dhe sallatë

Kjo recetë është shkëputur nga Emisioni Blind Taste, Episodi 1   Shef Kuzhine: Armand...

JA SI TË VEPRONI PËR TË RIGJALLËRUAR FLOKËT TUAJ:

JA SI TË VEPRONI PËR TË RIGJALLËRUAR FLOKËT TUAJ:

Gjatë ditëve të nxehta të verës dhe pushimeve apo stresit pas pushimeve i shihni të dëmtuar, pa...

Këpucët e përshtatshme me taka nëse je rreth të 50- tave!

Këpucët e përshtatshme me taka nëse je rreth të 50- tave!

Sot nëse je rreth të 50- tave i ke të gjitha mundësitë për të qenë chic, në modë, elegante cdo...

Frymëzohu nga look-u i Amal Alamuddin dhe ndrysho garderobën tënde në versionin “low cost”

Frymëzohu nga look-u i Amal Alamuddin dhe ndrysho garderobën tënde në versionin “low cost”

Futu në sistemin e yjeve, nga puna - në kohën e lirë, nga shëtitjet informale- në mbrëmjet...

Makarona me mish pule, brokoli dhe proshutë Hako

Makarona me mish pule, brokoli dhe proshutë Hako

Përbërësit: 1 lugë gjelle vaj ulliri 100 g gjoks pule 3 thelbi hudhër e grirë 2/3 gotë...

Kupë me Luleshtrydhe dhe Krem

Kupë me Luleshtrydhe dhe Krem

Përbëhet nga tri shtresa: krem pastiçerie, luleshtrydhe të grira dhe mus me...

 • Trajtim natyral për të pastruar fytyrën nga pikat e zeza

  Trajtim natyral për të pastruar fytyrën nga pikat e zeza

 • Mobilimi i shtëpisë duke kursyer

  Mobilimi i shtëpisë duke kursyer

 • 10 këshilla për një dietë të thjeshtë

  10 këshilla për një dietë të thjeshtë

 • Mëllenja me mix kërpudhash dhe sallatë

  Mëllenja me mix kërpudhash dhe sallatë

 • JA SI TË VEPRONI PËR TË RIGJALLËRUAR FLOKËT TUAJ:

  JA SI TË VEPRONI PËR TË RIGJALLËRUAR FLOKËT TUAJ:

 • Këpucët e përshtatshme me taka nëse je rreth të 50- tave!

  Këpucët e përshtatshme me taka nëse je rreth të 50- tave!

 • Frymëzohu nga look-u i Amal Alamuddin dhe ndrysho garderobën tënde në versionin “low cost”

  Frymëzohu nga look-u i Amal Alamuddin dhe ndrysho garderobën tënde në versionin “low cost”

 • Makarona me mish pule, brokoli dhe proshutë Hako

  Makarona me mish pule, brokoli dhe proshutë Hako

 • Kupë me Luleshtrydhe dhe Krem

  Kupë me Luleshtrydhe dhe Krem

Kuzhina

Kupë me Luleshtrydhe dhe Krem

Kupë me Luleshtrydhe dhe Krem

Përbëhet nga tri shtresa: krem pastiçerie, luleshtrydhe të grira dhe mus me luleshtrydhe.Për 6-7 persona:Përbërësit për kremin e pastiçerisë:2 vezë + 3 të verdha 500ml qumësht 60g miell 1 bustinë vanilje150g sheqerPër musin me...

 

 baner audicione blind taste6

Shtëpi & Dekor

Mobilimi i shtëpisë duke kursyer

Mobilimi i shtëpisë duke kursyer

Dizenjuesit tregojnë se cilat janë disa mënyra për të mobiluar e shtëpinë duke mos harxhuar shumë para. Krijoni më mirë një ide mbi kombinimin e mobilieve me hapësirën.   Elegancë përmes vijave...

Trajtim natyral për të pastruar fytyrën nga pikat e zeza

Trajtim natyral për të pastruar fytyrën nga pikat e zeza

Pikat e zeza shfaqen kudo në fytyrë sidomos në zonën T (balli, hunda dhe mjekra). ...

Pushimet

maj-2015-300-250

Cili është aktiviteti juaj i preferuar në verë?
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
 • Vota: (0%)
Vota gjithsej:
Vota e pare:
Vota e fundit:
 
Powered by Sexy Polling
 

 

spitali-amerikan-31-03-2015

Revista Living

Tani në treg numri i ri i revistës Living.
250 faqe ku do të gjeni gjithçka

atmosfere

eliosclinic

Living TV

HOTEL HELL

HOTEL HELL

  Çdo të Diel, Ora 21:00, në Living HD Gordon Ramsay ne...

JETË E RE

JETË E RE

Çdo të martë, Ora: 21:00, në Living HDNje doku-reality qe...

UDHËTIME

UDHËTIME

Çdo të Enjte, Ora: 23:00 6 Shefa ne 6 udhetime te...

Shikoni të gjithë programacionin

Instagram