Showbiz

Ajola feston ditëlindjen, Erion Veliaj na surprizon me urimin, ja si e quan ai/ Foto

+

aajjolllllxxo

Të rralla janë dedikimet e kryetarit të bashkisë kundrejt bashkëshortes së tij, por ditën e sotme nuk mund të mungonte një i tillë. Ajola feston ditëlindjen dhe Erjoni ka postuar një foto të të dashurës së zemrës, por që na doli të jetë dhe shefja e tij ! Mesazhi ka nota humori dhe na lë të kuptojmë që dedikimet e gjata të dashurisë lali Eri ia bën perballe Ajolës.

Te ka Lali shpirt, te ka Lali xhan! Gezuar ditelindjen Shefe!

20046418 10155570254766926 3907689910263564581 n
Nderkohe urimi i vjetshem duket te kete qene paksa me i gjate “Ajola, dashuria ime e bukur! Mezi i pres dhe 100 ditëlindjet e tua të tjera - tifozi yt më i madh” – Çfti nga Fan Zone, në një prej ndeshjeve të Kombëtares Shqiptare *16 korrik 2016)

f4eff1554b785fd6f1065297e3f28bd1