Showbiz

Alketa Vejsiu dhe Xhemi Shehu pozojnë me të njëjtat rroba banjo, fansat i vënë përballë njëra tjetrës

+

xhemilfdf

Në ndryshim nga femrat e njohura të ekranit, dy moderatoret shumë të dashura për publikun shqiptar Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu janë treguar paksa më të "fshehta" me jetën e tyre ne rrjtetet sociale duke dëshiruar që këto hapësira t'ia dedikojnë më shumë punës së tyre. 

Por temperaturat e larta duket se kanë "detyruar" dy mamatë e suksesshme të ndajnë me të gjithë ne , foto me bikini që rastësisht duket të jenë të njëjtat ! Duhet të pranojmë që të dyja janë në formë, ndaj nuk vlen pyetja "kujt i rrinë më bukur"

xhmeshehu

alketavjesiu