Showbiz

Alketa Vejsiu feston ditën e pazakontë për shqiptarët, ky është dedikimi i ëmbël për Nicole

+

alketanicole

Ndonëse nuk është një festë e përhapur tek ne, Dita e Emrit nuk është e panjohur e shumë prindër kanë filluar t’ia festojnë fëmijëve. Alketa Vejsiu e ka ndarë këtë gjë me miqtë e saj virtual përmes një fotoje në Instagram ku i uron jo vetëm Nicolës së saj festën por dhe fëmijëve të tjerë me këtë emër.
Kaq shume e desha keshtu sic eshte...
Zoti na ka shperblyer!
Eshte e bukur Niki se ka zemren dhe mendjen te bukur! Edhe syte, edhe buzeqeshjen; eshte zemra jone❤Happy Saint Nicolas Tartaruga Bella! #buononomastico
Per te gjitha Nicol-at dhe Nicolas-et tuaj, sa me shume dashuri dhe dhurata. Engjejt te kendojne per femijet tuaj dhe Zotin ta kene mbi çatine e shtepise gjithmone! Shkruan Alketa kah fotos

emriire