Showbiz

Bebja e Kemalit dhe Nihanit te “Dashuri e pafund” që i ka bërë prindërit e vërtetë të famshëm

+

tuturkrku

Seriali "Dashuri e pafund" është një nga më të ndjekurit në vend. Ngjarjet dhe aktorët që interpretojnë e kanë bërë serialin një nga më të pëlqyerit për publikun. Megjithatë, ëmbëlsia e "Dashuri e pafund" është padyshim bebja e vogël e Nihan dhe Kemal. Emri i saj i vërtetë është Arven Beren. Edhe pse shumë e vogël, atë e njohin të gjithë në Turqi dhe vogëlushja numëron 300 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram. Rrjetet e saj sociale menaxhohen nga mamaja e vogëlushes e cila është bërë person publik në Turqi vetëm prej famës së vajzës së vogël.

a22

a11