Showbiz

Dieta drastike e Fahriyes përpara dasmës me Burak

+

fafahirrye
Çifti i famshëm i aktorëve Fahriye Evcen dhe Burak Ozcevit do të martohen më 29 Qershor dhe përgatitjen kanë nisur që tani. Fillimisht çifti dërgoi ftesën e tyre tek miqtë që do të jenë të pranishëm në dasmë.

4Jdggqtn

Ndërsa tani gazetat kanë shkruar edhe për përgatitjen e Fahriyes e cila thuhet se ka nisur një dietë drastike për të humbur disa kilogramë. E gjitha kjo për tu dukur sa më elegante me fustanin e saj të bardhë.

1465210985 celeb img None vKBRdAT
Dietologu i saj është shprehur se duke qenë se dieta nisi në një periudhë të shkurtër para dasmës ajo është disi strikte.
Nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim se si do të duket aktorja në ditën e saj të madhe.