Showbiz

Eni Çobani prezanton të birin, ''Dikur të mbaja prej dore, sot më mban ti mua''/Fotogaleri

+

eniliving

Juristja Eni Çobani është kthyer në një nga personazhet më të dashur e më të ndjekur të ekranit shqiptar. Përveçse shumë aktive përgjatë çdo të diele, Eni është vazhdimisht e pranishme edhe në rrjetet sociale ku flet gjithnjë për famlijen, ku si gjithmonë nuk nguron të ndajë për ndjekësit e saj dedikime paqësore, ku kryefjala e ditëve të saj janë prindërit, bashkëshorti dhe djali. Ajo ka postuar një foto në Instagram dedikuar dashurisë së saj më të madhe, Aldit, shoqëruar me shkrimin e ndjerë: '‘Sa shpejt ikin vitet , dikur e mbaja për dore..sot është ai që ma mban dorën mbi supe.Lumturi që merr krahë në përqafimin e Birit tim.’'. Juristja Çobani po pushon këto ditët e fundit në bregdet, më poshtë gjeni edhe disa momente nga pushimet e saj.

enka