Showbiz

Fotografitë përrallore të dasmës së Miranda Kerr veshur me Dior

+

mirarand

Fotografitë e dasmës së yllit australian Miranda Kerr, veshur me një fustan përrallor nga Dior, janë pjesë e numrit të fundit të revistës Vogue. 34-vjeçarja ka pozuar në krah të të shoqit, CEO-s së rrejtit social Snapchat, Evan Spiegel.

426666B100000578 0 image a 65 1500235469079 350x307

“Mendoj që është ëndrra e çdo vajze të vesh një fustan nusërie nga Dior”-ka thënë Miranda për revistën.  “Sinqerisht, nuk mund të kisha imagjinuar një fustan më të bukur se kaq. Kur kam qenë e vogëlm gjyshja më thoshte ‘Miranda, meshkujt i kushtojnë shumë rëndësi dukjes, është e rëndësishme që të dukesh gjithmonë mirë!;’, dhe unë që i thoja ‘Po, gjyshe, po”.

 

4266669700000578 0 image a 69 1500235911067 753x1024

426666AB00000578 0 image a 66 1500235554607 350x238