Showbiz

Ja kush është e dashura e vërtetë e Omerit te ‘Dashuri me qira’

+

defnennomtr
Barış Arduç, aktori dhe regjisori turk ka lindur me 1987, pervec akrimit dhe modelingut ai eshte dhe ambasador i “Life Without Cancer Society” “ Nje jete pa kancer” ne Turqi.
Per sa i perket jetes se tij sentimentale, ai duket se nuk shprehet shume dhe as neper rrjetet sociale nuk publikon asgje ne lidhje me te dashuren e tij, mirëpo ne kemi “germuar” paksa dhe kemi zbuluar se e dashura e tij e ka emrin: Gupse Özay. Ata jane te lidhur qe nga shtatori i vitit 2014, dhe ajo eshte 32 vjec pra 4 vjet me e madhe se Baris dhe ajo po ashtu eshte nje aktore e njohur turke.

Burimi:Tring

gupse ozay 5 yil evlilik yok 8382435 x 8423 o