Showbiz

Ledina Çelo: “E vesha me dëshirën time fustanin, foto ishte e vjedhur!”

+

leledindidn

Pas zhurmës që bëri fustani transparent i Ledina Çelos në Festivalin e Këngës në RTSH, prezantuesja ka vendosur të japë një tjetër ‘sqarim’. Në një intervsitë të dhënë për Gazeta Shqiptare, këngëtarja është shprehur se nuk kishte aspak për qëllim të ofendonte spektatorin, por sipas saj ka qenë blici i fotos që e ka bërë të dukej aq e zhveshur.

“Unë e vesha me dëshirën time atë fustan, pasi edhe ndriçimi në atelie ishte në parametrat e skenës kur bëmë provën. Gjithçka ishte efekti surprizë i fotos së vjedhur me blic. Dua të përmend që ai fustan i zi që u përfol aq shumë, nuk ishte si qëllim në vetvete, por një foto e vjedhur me blic me qëllime dashakeqe në drejtim të atij eventimenti. Kurrë nuk kam dashur të keqkuptohem e të ofendoj spektatorin dhe ato figura emblematike që i kanë dhënë atij festivali”, ka përmbyllur përsa i përket sqarimit mbi fustanin e zi Ledina.