Showbiz

Më në fund/ zbulohet gjinia e fëmijës së Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit

+

sfvsd

Çifti i njohur i aktorëve shumë të dashur për publikun tashmë është në pritje të ëmbël. Ata u martuan në vitin 2017 dhe që në atë kohë e deri më tani pyetja se kur do të të fillonin të mendonin për një fëmijë i ka përndjekur. Asnjëhere nuk kanë dhënë një mendim apo janë shprehur në media për këtë gjë sepse kanë dashur ta mbajnë private dhe të shijojnë këto momente të jetës vetëm. Por shokët e tyre të ngushtë kanë zbuluar se ata pop resin një djalë dhe janë shumë të lumtur dhe të entuziazmuarqe do të bëhen prindër për herë të parë.

fhgrthrth