Showbiz

Mediat pretendonin se Angelina ishte duke vdekur por aktorja shfaqet e buzëqeshur gjatë pushimeve dimërore

+

BN LD448 magjol NS 20151106133933
Pak ditë më parë, e përditshmja amerikane ‘Natinal enquirer’ botoi një fotografi të Angelina Joli bashkë me lajmin se aktorja peshonte vetëm 35 kg dhe gjendej në spital, në gjendje të rëndë. Fansat e tronditur nxituan menjëherë të pohonin se fotografia ishte e montuar dhe, siç duket nga lajmet e sotme që tregojnë aktoren dhe fëmijën me pushime në Colorado, imazhi ka qenë vërtetë i tillë! Jolie është fotografuar e buzëqeshur ndërsa shijon ditët e pushimit bashkë me binjakët Knox, Vivienne dhe vajzën, Shiloh.

650x375 jolie 1624772

006957667d22631fc9a11e3abb72f7bf