Showbiz

Pak para dasmës Orinda bëhet e ndjeshme, këto janë shoqet e ngushta që e bëjnë të ndihet e bekuar

+

hdwef

Vetëm pak ditë më parë Orinda Huta ka festuar festën surprizë të beqarisë organizuar nga motra e saj që jeton në Irlandë dhe mikeshat e ngushta. *Shikoni fotogalerine e festes duke klikuar mbi kete link
Pasi provoi emocionet e përzgjedhjes së fustanit (klikoni ne link per te pare fustanin e dasmes) dhe ftesave të dasmës, fytyra më e ëmbël e ekranit po bëhet gati për ditën e madhe.
Dekori elegant i ambientit ku ka mbizotëruar ngjyra bojëqielli, i është besuar mjeshtrave të Geraldina Sposa-s. Por, ndryshe nga festat ''e çmendura'' të beqarisë që mund të keni parë apo marrë pjesë, festa e Orindës ka qenë tejet e veçantë. Madje do të habiteni kur të merrni vesh se tema kryesore e saj ka qenë zogu Tëeety, të cilin moderatorja simpatike e ka të gdhendur edhe në dorë. Ky detaj lidhet me historinë e dashurisë së Orindës me Turin, pasi ky i fundit e thërret me përkëdheli '‘zogu pushverdhë''. Nëse vajzat e tjera nuk kanë ngurruar të ndajnë që atë mbrëmje foto e video, Orinda vetëm sot postoi një foto kah të cilës shkrua:
Faleminderit #ebekuar Festa me e bukur ever! Nuk do kisha kerkuar tjeter.. #magic #henparty#bacheloretteparty #[email protected] @marcela_lati @[email protected]_gaci @jon.eni #dejona (me pak mungesa)

orindahuta