купить платье длинное платье купить женская одежда женская одежда интернет магазин женская одежда одесса женская одежда купить

Showbiz

Shikoni si dukej Ardit Gjebrea me bashkëshorten shumë vite më parë

+

arditianill
Ardit Gjebra me bashkëshorten, Anilën, janë nga ato çifte që nuk mjaftohen duke qëndruar bashkë vetëm në shtëpi. Prej kohësh janë bashkëpunëtorë edhe në projektet që marrin përsipër. Kanë aq shumë vite bashkë sa që me siguri keni harruar se si dukeshin dikur, në kohën kur sapo ishin njohur…
Na i kujton këtë, përmes një fotografie të vjetër, këngëtarja Ronela Hajati e cila ka gjetur një foto ku shfaqet babai i saj i ndjerë me Arditin dhe Anilën.

arditi 1489662944 5492010