Showbiz

Si dy pika uji, fansat nuk dallojnë dot Vesa Lumën nga e motra/ Foto

+

vesa e1459191133333 780x439
Ndonëse motrat nuk janë binjake, Vesa e Mjellma Luma ngjasojnë si dy pika ujë. Këngëtarja e mirënjohur kosovaret vendosi të na prezantojnë me motrën ditën e lindjes së saj, por fansat janë konfuzuar nga fotoja e postuar në Instagram duke e patur shumë të vështirë t'i dallojnë nga njëra tjetër ! Vesa duket të jetë tepër e lidhur me motrën dhe duhet ta pranojmë që ka bërë gabim që nuk na e ka prezantuar më parë
Kah fotos ja çfarë shkruan Vesa
Motri jem,sa me fat jom une qe te kom ty ❤Ki me mbet gjithmone shenbull e inspirim per mu. @mjellmaluma HAPPY BIRTHDAY MEMI ,te dua shume ❤#blessedtohaveyou #sisterlove

vesaluma