Showbiz

Si u komentua në Turqi lajmi se Almeda do të rikthehet në Shqipëri për spektaklin «Dancing with the Stars»

+

almemsfw

Tashmë nuk është më një sekret: bukuroshja shqiptare Almeda Abazi do të kthehet përkohësisht në Shqipëri për të qenë pjesë e spektaklit të kërcimit "Dancing with the stars". Ish miss Shqipëria do të vijë kesaj herë në rolin e prezantueses. Një lajm të tillë e kanë publikuar edhe mediat në Turqi. Ndër të tjera, ata kanë shkuar se Almeda dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Saysman nuk kanë kaluar më parë një periudhë të tillë larg njëri-tjetrit.

almeedsd

"Do të na marrë shumë malli për njëri-tjetrin" - është shprehur çifti i njohur.

almedsrwr

Kujtojmë se Almeda Abazi ka qenë pjesë e Dancing with the stars në Turqi si konkurrente në vitin 2012.

dancnflanmdn