Showbiz

Vajza e Aurela Gaçes, Abigail Isabelle merr dhuratën e parë të personalizuar

+

livingaurelas

Një muaj më parë, artistja e mirënjohur Aurela Gaçe solli në jetë vogëlushen e dytë, e familjes iu shtua një tjetër princeshë. Fill pas lindjes, Aurela ndau këtë lajm me të gjithë miqtë e saj dhe kah një fotoje ku dukej dora e të voglës Gaçe shpjegonte kuptimin e emrit. Ndonëse Aurela ende nuk ka prezantuar me Abigail Isabelle , ajo nuk ngruron të ndajë detaje nga jeta e saj me ne, si dje për shembull kur Aurela ka postuar në rrjetin e saj social Facebook, një dhuratë të personalizuar të punuar me dorë.

15978730 277426216005988 504160699 n