living social

Revista Living

Në treg numri i ri i revistës Living. 244 faqe ku do të gjeni gjithçka:

NEMA SAVAHL në Javën e Modës në Paris

Floriana Garo, jo vetëm e bukur

4 receta shumë të shijshme nga Pastat Arbella

Fjodora FJORA: “Jam bërë nënë” ekskluzivisht për Living

Kujdesi ndaj lëkurës në vjeshtë

4 shtëpi frymëzuese dhe plot ide

Një udhëtim në kulturën kuvajtiane

Të pikturosh me Tym

Speciale Halloween veshje, dekorim dhe receta

Dr. Iris në ‘’skanerin’’ e Living

Agnesa Vuthaj,  Hirushja e Prishtinës

Kalërimi, një pasion për gjithë familjen

Lugëza e Argjendtë, kënaqësitë e vogla të vjeshtës
Vjeshtë në Përmet

Roberto, chef i kryeqyteteve

Modë në kuzhinë

4 receta me kërpudha

DR. LIVING / Mjekësia Prenatale

Bashkë me revistën Living do të gjeni Kupona me oferta speciale vetëm për lexuesit e revistës Living. Nga ETC, Pierre Cardin dhe Lierac

 

Lexo revisten

Log in