living social

Home | Living Tv | Prodhime te huaja | Ç`të sheh syri, të bën dora

Ç`të sheh syri, të bën dora

Font size: Decrease font Enlarge font
Ç`të sheh syri, të bën dora

nga Keti dhe Elkjana Të hënë & të mërkurë, ora 15:00

Arti i të krijuarit është një dhunti që jo të gjithë e kanë. Keti dhe Elkjana, dy vajza shumë të talentuara, me objekte të vogla, po me shumë fantazi brenda, krijojnë elemente dekoruese dhe utilitare të jetës së përditshme. Kjo ndihmon jo vetëm në zhvillimin e fantazisë, por edhe në krijimin e një ambienti origjinal. Nëse jeni në kërkim të ideve për detaje të personalizuara në shtëpinë tuaj, ky është emisioni ideal.

Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Subscribe to comments feed Komente (9 u postua)

avatar
Renato 12/11/2012
Me ne fund nje emisjon qe te ben ti levizesh pak duart e te frymezon te krijosh gjera te bukura nga objekte ose sendje te cilat nuk hyn me ne pun.nje bravo per gocat.
avatar
Vanesa 23/12/2012
jeni shumë te bukura , ju lumtë , jeni fantastike.
avatar
Norra 10/03/2013
si mund ti shohim videot qe kto kan punur ngas nuk kam pasur mundsi qe gjith ti ndjeki ne ekran..
avatar
vjollca 19/03/2013
Jemi nje grup grash qe e ndiqnim shume kete emisjon,duam te dime a do te vazhdoj me? Vajzat jane shume te mira dhe te ciltra.
avatar
18/05/2013
nhgbmjh,jl.k
avatar
25/03/2013
Si mund ta shikoj pak kte dekorimin qe tragohet ne figure si u be ????
avatar
gloria 09/04/2013
Njeren nga keto gocat e pashe tek pasditja ne Top Chanel,do dalim me tek ky emisjoni apo ka mbaruar?
avatar
Berija 28/04/2013
Kam bo mjaft pun si keto te emisjonit, do pun edhe i kam shit me pare. tung per vajzat nga prishtina.
avatar
doris 23/07/2014
Ju lumte dora vajza keti dhe Elkjana doja te dija si i beni keto zbukurime te bukura. A mund te mi thoni se si behen keto zbukurimet e bukura.
total: 8 | shfaq: 1 - 8

Postoni komentin tuaj

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe shihni ne imazh:

Captcha

Log in

  • Dergo me email Dergo me email
  • Printo artikullin Printo artikullin
  • Vetem tekst Vetem tekst
Shperndaj ne : Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

Taguar si:

Nuk ka tage per kete artikull

Votoni artikullin

4.64